MS Project - kurs podstawowy
To jest szkolenie, które da Ci pewność.
Przygotowaliśmy harmonogramy ponad 600 projektów w programie MS Project. Zauważyliśmy że z setek różnych funkcjonalności programu MS Project, w większości przypadków używamy nie więcej niż kilkudziesięciu. Zamiast więc uczyć wszystkiego, co wymyślili programiści MS Project, uczymy tego, co najbardziej się przydaje. W praktyce. I co decyduje o tym, że harmonogram SŁUŻY NAM.
Powiedzmy to sobie szczerze - dla kogoś kto posługuje się sprawnie Excelem i wie co nieco o zarządzaniu projektami MS Project nie stanowi większej trudności. Łatwo jest w nim zrobić coś, co WYGLĄDA profesjonalnie. Z naciskiem na WYGLĄDA. Problemy zaczynają się, gdy chcemy coś zmienić w przygotowanym harmonogramie - dodać zadanie, wydłużyć czas trwania... Wtedy MS Project zachowuje się, jakby miał własną interpretację tego, o co nam chodzi. Interpretację rzadko zbieżną z tym, czego faktycznie od niego chcemy.
Dlatego wielu naszych klientów, nawet takich, którzy wcześniej używali MS Project - do robienia czegoś, co WYGLĄDA profesjonalnie - mówi nam, że dopiero po tym kursie zrozumiało jak faktyczni korzystać z MS Project. Okazywało się, że wcześniej MS Project zachowywał się dla nich nieprzewidywalnie, czuli się ograniczeni tym programem. Dopiero po kursie zrozumieli, co robili źle. Wyeliminowanie tych kilku błędów pozwoliło im w końcu zaprząc program do pracy dla nich, zamiast ciągłego poczucia, że to oni są dla programu.
Kupując "MS Project - kurs podstawowy" otrzymasz:
- 76 minut materiałów wideo
- Natychmiastowy dostęp do szkolenia
- Nieograniczony dostęp - możesz oglądać, ile razy chcesz
- Bonus: wersja audio (mp3) do pobrania
- Bonus: transkrypcja nagrań
- Gwarancja satysfakcji - 30 dni na przetestowanie zdobytej wiedzy
11 lekcji to 11 praktycznych umiejętności, które odpowiadają na praktyczne pytania
- Co zrobić, żeby od początku tworzyć harmonogram w taki sposób, żeby był przewidywany i nie pojawiały się niespodziewane błędy, kiedy coś próbujemy zmienić?
- Jak poradzić sobie w MS Project z narzuconą z zewnątrz datą końca projektu?
- Co zrobić, żeby MS Project rozumiał, kiedy wypadają dni wolne od pracy i nie zaplanował, że kluczowe zadanie wypada w Boże Narodzenie?
- Jak przygotować się do przygotowania harmonogramu? Co powinno się wiedzieć o zakresie prac, by móc przygotować kompletny harmonogram?
- Jak szczegółowe powinny być zadania w harmonogramie? Kiedy nie ma sensu dzielić zadań na podzadania?
- Jak uwzględnić zadania, które powtarzają się np. co tydzień lub co miesiąc?
- Jak i gdzie umieścić punkty kontrolne, czyli kamienie milowe? Jak się nimi posługiwać?
- Skąd MS Project wie, ile zadanie potrwa i ile zasobów przydzielić do zadania?
- Jak poradzić sobie z zadaniami, które nie wymagają dużo pracy, ale żeby je wykonać potrzeba dużo czasu?
- Jak uwzględnić to, że zadanie B może się zacząć dopiero, gdy skończy się zadanie A? Czyli jak ułożyć zadania w kolejności chronologicznej w MS Project?
- Jak zamodelować "nieprzekraczalne" terminy i inne ograniczenia czasowe, na które nie mamy wpływu?
Tak buduje się harmonogramy, które faktycznie pomagają w zarządzaniu projektem – chyba, że wolisz pracować 10 razy więcej?
Zamów i przekonaj się, jakie to może być proste.
Pewnie chcesz wiedzieć, czym ten kurs różni się od innych?
Z naszych obserwacji wynika, że większość kursów MS Project jest... raczej nudna. Uczą klikologii, czyli wszystkich tych funkcjonalności, które Microsoft wymyślił, ale nikt ich nie stosuje w praktyce.
Bilansowanie zasobów? Jest. Ile razy używaliśmy tej funkcji w rzeczywistych projektach? ZERO. Na ponad 600 harmonogramów. Jeśli masz dużo wolnego czasu - poszukaj kursu, który porusza temat tej nieprzydatnej funkcjonalności.
My jednak proponujemy coś innego - zacznij naukę od tych rzeczy, których faktycznie użyjesz.
Czym jeszcze różni się ten kurs?
-
Konkrety zamiast ogólników. Dajemy tylko to, co potrzebne do szybkiego działania.
-
Metody stosowane w praktyce zamiast opowiadań o tym, co mogłoby działać w teorii.
-
Praca na jednym przykładowym projekcie przez cały kurs zamiast rozmaitych przykładów dobranych dla wygody pod omawianą funkcjonalność.
-
Wiedza od profesjonalistów i praktyków, a nie amatorów czy teoretyków. 10 000 godzin doświadczenia, zamiast powielania 10 000 artykułów i książek.
-
Przydatna wiedza podana z lekkością i humorem. Łatwo ją przyswoić i wdrożyć.
Wszystkie porady są praktyczne, nastawione na działanie, więc teoretycy z nich nie skorzystają.
A Ty, uważasz się za teoretyka czy praktyka?
Kto prowadzi warsztat?
Marcin Guzik - przedsiębiorca i strateg biznesowy, założyciel, prezes zarządu i największy akcjonariusz spółki TenStep Polska.
Marcin od ponad 15 lat pomagał organizacjom tworzyć strategie, systemy zarządzania i wdrażać metodyki zarządzania projektami. Zaczynając od mniejszych, prywatnych przedsiębiorstw, które rozwijały się na tyle dynamicznie, że potrzebowały usystematyzować zarządzanie projektami, po wielkie, państwowe kolosy realizujące projekty inwestycyjne o wielomilionowych a nawet wielomiliardowych budżetach.
Marta Bobińska - ekspert w dziedzinie zarządzania projektami, wspólniczka i wiceprezeska TenStep Polska.
Marta od lat tworzy i konsultuje harmonogramy projektów. Najczęściej zajmuje się analizą harmonogramów programów i megaprojektów infrastrukturalnych. Jest postrachem nadmiernych optymistów biznesowych, których plany wnikliwie weryfikuje. W swojej pracy łączy praktykę związaną z zarządzaniem, ale także wiedzę o probabilizmie i statystyce czyli kluczowych aspektów w procesie oszacowań czas i kosztu zadań.
Wybierz najlepszą wersję dla siebie. Co wolisz?
Oprócz samego kursu dajemy Ci do wyboru dwa rodzaje wsparcia. Dzięki nim już nigdy więcej nie będziesz się zastanawiać "czy ja to dobrze robię?", bo szybko odpowiemy Ci na to pytanie i wyjaśnimy, co poprawić.
Czy to na pewno mi pomoże?
Zobacz, dlaczego NIC nie ryzykujesz
Pewnie zastanawiasz się nad taką kwestią:
„Jaką mam pewność, że ten kurs naprawdę mi pomoże?”.
Jest tylko jeden sposób na to, by się o tym przekonać.
Zamów dostęp do tego kursu, poznaj sposób, w jaki uczymy i przekonaj się osobiście, jak to jest podejść do harmonogramowania w nowy sposób.
Masz aż 30 dni na przetestowanie wiedzy zdobytej na tym kursie. Jeśli po tym czasie uznasz, że ta wiedza nie pomogła Ci w wystarczającym stopniu, zwrócimy Ci każdą wydaną na ten kurs złotówkę.
W ten sposób możesz przetestować tę wiedzę bez żadnego ryzyka!
Super! Zamawiam!